İsmail YK Fan Board
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İsmail YK Fan Board

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kalli: Hakan Şükür'ü ben değil başkan istemedi

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Kalli: Hakan Şükür'ü ben değil başkan istemedi Empty
MesajKonu: Kalli: Hakan Şükür'ü ben değil başkan istemedi   Kalli: Hakan Şükür'ü ben değil başkan istemedi Icon_minitimePtsi Mayıs 26, 2008 7:08 pm

"Adnan Polat, 6 Kasım'da; Hakan, Hasan, Carrusca, Sabri, M. Güven ve bir kaleciyi göndermemi istedi. Karşı çıktım"

O liste Polat'ın

G.Saray'daki görevinden ligin bitmesine 6 hafta kala istifa eden Feldkamp, Hakan Şükür'ü takımdan göndermek istediği iddialarını yalanladı. Zaman gazetesine konuşan Alman hoca, "Bu apaçık bir yalan. Aralarında Hakan Şükür, Hasan Şaş, Sabri, Mehmet Güven, Carrusca ve kalecilerden birinin bulunduğu listeyi Adnan Polat bana
verdi" dedi. Hakan'ı göndermeyi hiç düşünmediğini belirten Kalli'nin olay sözleri şöyle:

ARTIK SUSAMAM!
"G.Saray'a asla zarar vermek istemem. Ama ortada büyük bir yalan var. Susamam. Adnan Polat göndermek istedikleri ile ilgili listeyi 6 Kasım'da bana verdi. Bu listede Hakan Şükür, Hasan, Sabri, M. Güven, Carrusca ve iki kaleciden biri vardı. Ben, 'yerlerini dolduracak isimler almadan olmaz' dedim. 31 Ocak dolduğunda da daha iyilerini bulamadıklarını anladım."

Kalli: Hakan Şükür'ü ben değil başkan istemedi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-