İsmail YK Fan Board
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İsmail YK Fan Board

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

F.Bahçe günlüğü

YazarMesaj
Misafir
Misafir

F.Bahçe günlüğü Empty
MesajKonu: F.Bahçe günlüğü   F.Bahçe günlüğü Icon_minitimePtsi Mayıs 26, 2008 7:06 pm

F.Bahçe günlüğü

ABD'de F.Bahçe şov
Amerika Birleşik Devletleri'nin New York kentinde bu yıl 27'incisi düzenlenen Türk Günü Yürüyüşü'ne Fenerbahçe USA Derneği damga vurdu. Derneğin organize ettiği 30 kişiden oluşan bir orkestra, Fenerbahçe marşlarıyla, yürüyüşe katılanlara coşkulu anlar yaşattı. "Türk gövde gösterisi"ne sahne olan organizasyon,
kentte fiesta havası yarattı.

Tuhaf uygulama!
GENÇ Fenerbahçeliler'in, Migros Kale Arkası'ndan Maraton Üst Tribün'e taşınması sıkıntı yarattı. Grup liderlerinin Maraton Üst E ve D Blok'tan 200'ün üzerinde kombine aldıkları öğrenilirken, yönetimin bu tribünlerdeki bilet satışını durdurması tepki çekti.

'Bizim de hakkımız'
Sarı-lacivertlilerin genç yetenekleri, yeni sezondan çok şey bekliyorlar. Geçen sezon istediği ölçüde forma bulamamaktan yakınan İlhan, "Kendimi gösteremedim" derken, Volkan Babacan, "Kulübede paslandım" ifadesini kullandı. Gürhan ise, "Sezon hazırlıklarında bomba gibiydim ama Zico beni görmedi. Oysa forma hakkımdı" diye konuştu.

Takas beni bozar
GEÇEN sezonu Karşıyaka'da kiralık geçiren Olcan, adının takas haberlerinde geçmesinden rahatsız. Genç oyuncu, "Yeterince yuvadan ayrı kaldım. Artık sarı-lacivertli formayı giymek istiyorum. Takas haberleri beni üzüyor" dedi.

F.Bahçe günlüğü
1 sayfadaki 1 sayfası